Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Dowiedz się, gdzie zamówić tabliczki na drzwi.

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo przeróżnych sal, które mają większe bądź mniejsze znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym wyróżniają się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy w grę wchodzi sklep, przedszkole, urząd czy biuro – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odszukanie sali, która aktualnie jest naszym celem. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku banków, urzędów oraz biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym służbowe obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w urzędzie ma miejsce odejście pracowników, opis na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla załogi danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznakować punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są obecnie bardzo popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest zatem bardzo czytelny. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się także przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Post Author: