Zwróć uwagę na tabliczki informacyjne

Zwróć uwagę na tabliczki informacyjne

Skieruj się tutaj, aby kupić tabliczki informacyjne.

Tabliczki informacyjne spełniają wyjątkowo ważną rolę w polskich miastach oraz wewnątrz pomieszczeń. Na co dzień możemy nie zwracać na nie uwagi, ale powodują one, że przestrzeń jest uporządkowana, rośnie też nasze bezpieczeństwo. Przekonajmy się w takim razie jakiego rodzaju tabliczki informacyjne są najczęściej stosowane oraz jakie pełnią role.

Tabliczki informacyjne – również w środku budynków

Najbardziej popularne tabliczki informacyjne to w pierwszej kolejności te, które usytuowano na budynkach, takich jak domy, zakłady przemysłowe, szkoły, komisariaty policji. Przyczyniają się do tego, że błyskawicznie znajdziemy właściwy budynek. Warto jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie znajdują się tylko na murach bloków, gdyż bardzo często można je również dostrzec w pomieszczeniach. To bardzo duży zespół tabliczek, które z reguły mają funkcję ochronną, ale również typowo informacyjną. Takie tabliczki ułatwiają znalezienie odpowiedniego biura lub urzędnika w ogromnych biurowcach – w budynkach samorządów przy wejściu wiszą tabliczki z numerami referatów. Szukasz burmistrza czy wydziału komunikacji? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to wyjątkowo szybko. Podobnie znaczące są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska urzędników, które znajdujące się przy wejściu do pokoju. Nie zapominajmy, że tabliczki te mogą mieć zmienianą treść.

Tabliczki informacyjne – informują o zasadach reanimacji

Nie możemy jednak zapominać o aspekcie bezpieczeństwa – tabliczki informacyjne są w końcu narzucane przez przepisy BHP. Informują gdzie znajdują się wyjścia ewakuacyjne, wyznaczają tzw. palarnie, mówią o standardach reanimacji. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, istnieją też fachowcy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich montowanie. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z trwałych komponentów (np. PCV), często posiadają właściwości fluorescencyjne i są łatwe w montażu.

Lokalizacja firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Post Author: