Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Więcej szczegółów o bransoletkach z koralikami.

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które pasują na każdą okazję. Możemy sami je przygotować w zaciszu domowym lub nabyć w sklepie. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się oryginalne.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najczęstszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nitki, szydełka i zestawu koralików komponujemy wyjątkową biżuterię. To łatwa technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym sznurze.Ponadto, w Inernecie jest wiele stron, na których możemy obejrzeć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie wykonywać bransoletki z koralikami.

Jak zrobić bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, kiedy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu takiej ozdoby będziemy potrzebować: koralików, nici lub żyłki i igły. Konieczna jest cierpliwość, gdyż ten sposób należy do bardziej czasochłonnych od wyżej wymienionej metody szydełkowej.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest ogromna ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przenikanie kolorystyczne.
Obecnie popularne są cyfrowe wzory bransoletek. Wykorzystując je, tworzenie biżuterii jest o wiele szybsze i prostsze.Jeżeli jednak nie jesteśmy uzdolnieni artystycznie albo nie mamy czasu, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z biżuterią.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: