atrakcje w małopolsce, zabytki małopolski,

Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Chociaż Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, zatem nieraz ciężko znaleźć coś dla siebie w ogromie wiadomości o najnowszych imprezach kulturalnych czy sportowych i godnych zwiedzenia atrakcjach w Małopolsce.

Strona dla zainteresowanych atrakcjami w Małopolsce – czego się tu dowiesz?

Żeby przybliżyć wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, powstał portal visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o najpiękniejszych zabytkach oraz miejscach Małopolski, ale także o pokazach i eventach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych planowanych na jego terenie. Witryna prowadzona w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Turyści organizujący pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie dostrzegą mapę, na której błyskawicznie odnajdą galerie i zabytki, motele, hotele i schroniska młodzieżowe, a także Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w miastach Małopolski. Strona ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski także pod względem logistycznym, podając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach samochodów, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Ponadto dla osób, które z różnych powodów nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował wirtualne spacery prezentujące m.in. czar regionalnego folkloru, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO czy atrakcje narciarskie.

Proste rozmówki i wykaz konsulatów – istotne informacje dla cudzoziemców

Strona visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również zagranicznych turystach, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz innych południowych miejscowości. Wiadomości zawarte na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale prócz tego w m.in w języku niemieckim, francuskim, włoskim oraz słowackim. Zagraniczni turyści znajdą tu wykaz ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych w regionie Małopolski. Niezmiernie wartościowy dla cudzoziemców może być też dział Rozmówki, gdzie poznają ważne słówka i powiedzenia, które pomogą im porozumieć się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas podróży po Polsce.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Post Author: