Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Jeśli ciekawi Cię korzystna oferta kursu rysunku architektonicznego, skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ mnóstwo czynników – głównie fakt, że są to bardzo interesujące studia oraz perspektywa dużych zarobków i wciągającej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również wskazówki profesjonalistów, które pozwolą przygotować się należycie do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: