Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

Szukasz pełnej oferty warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci kochają asystować nam w kuchni – ozdabiać wypieki czy podawać i wybierać składniki. Chciałabyś podsycić zapał kulinarny Twojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego dotyczą takie zajęcia.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Podczas warsztatów dzieci nie tylko zyskują pożyteczne umiejętności, ale również uczą się niezależności i kształtują swoją kreatywność. A jednocześnie świetnie się bawią. Nauka nieskomplikowanych przepisów, łączenie niecodziennych smaków oraz wybieranie i mieszanie ingredientów – to wszystko sprawia, iż dzieci chętnie eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają także zasady, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co w wysokim stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą również uczestniczyć rodzice, tym samym jest to doskonała sposobność do spędzenia wspólnie popołudnia z potomkiem. Opiekunowie mogą przyglądać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem poczęstować się tym, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla nieposłusznych pociech

Spotkania prowadzone są przez 3 godziny i organizowane są w Krakowie. Podczas warsztatów dzieci przygotowują deser i danie główne. Młodzi adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – ugotować pyszny makaron na słodko bądź słono, czy też podjąć się pieczenia ozdobionej świeżymi składnikami, aromatycznej pizzy. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje też smaczny deser – mus z kruchym ciastem oraz lodami truskawkowymi. Lekcja poprzez zabawę to najlepszy sposób spędzania wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych posiłków niesie dzieciakom moc satysfakcji. Nawet bardzo niepokorny maluch będzie z pasją uczestniczył w pieczeniu smacznej pizzy czy przystrajaniu tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi profesjonalny szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Lokalizacja firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Post Author: