Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu digital paintingu? Nie czekaj! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz obrabiać grafikę w programach graficznych, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak używać warstw i masek, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: