Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Więcej o centrum oka.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się dokuczliwych i nierzadko groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto może zgłosić się na zabieg korygowania wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – procedura nieinwazyjna i bezpieczna

Jeszcze dekadę temu korekta wzroku ograniczała się do dobierania soczewek kontaktowych lub okularów. Od kilku lat dostępne są jednakże innowacyjne techniki korekty pozwalające na leczenie jaskry, dalekowzroczności, starczowzroczności, a także szeregu rzadszych schorzeń. Niesłychanie popularna jest laserowa operacja wzroku, która wyróżnia się dużą skutecznością. Taka korekta wzroku jest nieinwazyjna i bezpieczna, a pacjent błyskawicznie wraca do zwyczajnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, w której pracuje doświadczona kadra lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych technikach leczenia. Biegły optometrysta postawi diagnozę, dobierze adekwatną metodę leczenia oraz wyeliminuje wadę wzroku. Lekarze działający w klinice okulistycznej wykorzystują najnowsze urządzenia diagnostyczne, dzięki czemu są w stanie wykryć nawet najrzadsze choroby oczu.

Z jakimi przypadkami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne zajmują się też leczeniem innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Innowacyjne techniki jego leczenia polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy modelowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided. Prócz tego specjaliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, będący badaniem przydatnym w diagnozowaniu stanów zapalnych, glaukomy oraz pozostałych uciążliwych schorzeń. W klinice okulistycznej wykonuje się również mapy rogówki – jest to nieodzowne przed operacją katarakty lub innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści radzą sobie też z innymi problemami, jak np. usuwaniem kaszaków oraz ciała obcego z gałki ocznej.

Lokalizacja firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]

Post Author: