Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Chcesz skontaktować się z polskim psychologiem w UK? Skieruj się tu.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie przez Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, jednak nadal nie brak chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt na Wyspach oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także praca na terenie obcego państwa, rodzą mnóstwo problemów, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z dostaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu wyjątkowo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie wolno bać się korzystania z pomocy specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty będą powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej psycholog.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Post Author: