Czym jest raport danych pozafinansowych?

Czym jest raport danych pozafinansowych?

Potrzebujesz przygotować raport danych pozafinansowych? Dobrze trafiłeś! Wejdź na www.pracowniaregister.pl/raporty/.

Raporty danych pozafinansowych są coraz częściej tworzone przez różne firmy. Na ich opracowanie najchętniej decydują się wiodące korporacje – państwowe kompanie czy światowe holdingi, jednak spotyka się je także w nieco mniejszych spółkach. Najpopularniejszym typem raportu danych pozafinansowych okazuje się CSR, czyli raport odpowiedzialności socjalnej. Z danych, które w nim znajdziemy możemy wyczytać między innymi jak rozkładają się proporcje płci w zarządzie, jak istotna jest dla firmy troska o przyrodę i w jakie kampanie charytatywne się angażuje. Dlaczego zatem warto opracować raport danych pozafinansowych? O jakich rzeczach nie zapominać przy jego wydaniu, aby przyniósł oczekiwane skutki?

Raport danych pozafinansowych – zalety

Na raport danych pozafinansowych dobrze zdecydować się przede wszystkim ze względu na postrzeganie przedsiębiorstwa. Publikując raport CSR kreujemy image firmy odpowiedzialnej, zaś to rzutuje tak na wzrost ilości kontrahentów, jak i brak trudności z otrzymaniem ewentualnych pożyczek. Raport danych pozafinansowych także pozwala na zbudowanie związków z miejscowymi społecznościami i samorządami, co jest niezwykle istotne dla każdej firmy – zarówno niewielkich przedsiębiorstw, jak i ogólnoświatowych kompanii.

Atrakcyjny raport danych pozafinansowych

Stworzenie raportu danych pozafinansowych da spodziewane efekty jedynie wtedy, kiedy jego wyniki opublikujemy w atrakcyjnej estetycznie formie. Dlatego po opracowaniu informacji, warto powierzyć przygotowanie publikacji raportu sprawdzonej studiu graficznemu. Dzięki temu ewentualni kontrahenci łatwo wyszukają wszystkie informacje, a to w dużym stopniu rzutuje na ich opinie o marce. Pamiętajmy także, iż raport danych pozafinansowych będzie częścią strategii formowania image’u firmy – musi więc być podobny do wydawanych przez nią pozycji promocyjnych.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Post Author: