Gadżety dla biegacza – prezent dla uczestników z logo organizatora

Gadżety dla biegacza – prezent dla uczestników z logo organizatora

Biegi stały się w tej chwili preferowaną aktywnością dziesiątek tysięcy Polaków. To sport, który można uprawiać w dowolnym miejscu, ponieważ nawet w pokaźnych aglomeracjach znajdują się rozległe parki oraz deptaki, gdzie można pobiegać. A co istotne – jogging nie wymaga sporych nakładów finansowych. Wystarczy przecież posiadać odpowiednie buty, pochłaniającą pot koszulkę i odrobinę determinacji.

Gadżety dla biegacza – co otrzymują uczestnicy biegów

Również w niewielkich miastach co roku organizowane są biegi, w których partycypują zarówno entuzjaści tego sportu, jak i zawodowcy. Wpisanie się na taką imprezę sportową często wiąże się z niedużą opłatą, w ramach której poza możliwością startu sportowcy otrzymują też nieco gadżetów. Podstawą takiego pakietu startowego na ogół jest numer startowy,oddychający t-shirt , czasem napój izotoniczny. Jednakże coraz częściej promotorzy półmaratonów dołączają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej prestiżowych eventach sportowych są to być np. mały ręcznik do otarcia potu, opaska do biegania, w której można schować klucze albo telefon, czy też nerka, czyli nieco bardziej pojemny pas sportowy na biodra. Biegacze bardzo doceniają takie pakiety gadżetów, gdyż nawet jeśli nie zdobędą w zawodach nagradzanej pozycji, to t-shirt z logo imprezy będzie dla nich zawsze pamiątką z uczestnictwa w biegu. Co istotne, jest to pamiątka praktyczna, którą biegacz może nosić w czasie dalszych treningów.

Zastosowanie gadżetów dla biegaczy w działaniach promocyjnych

Wielkie i małe eventy sportowe raczej nie poradzą sobie bez pomocy patronów, którzy pokrywają koszty ich organizacji. Na ogół logo sponsorów oraz organizatorów biegów drukuje się nie tylko na billboardach bądź plakatach reklamujących imprezę, ale także i na gadżetach rozdawanych sportowcom. W zależności od rodzaju tworzywa czy materiału, z którego wykonane są gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logo patronów wykorzystywane są odmienne techniki nadruku. W przypadku odzieży sportowej jest to z reguły sitodruk, który gwarantuje dużą żywotność grafiki.

Post Author: