Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Jeżeli ciekawi Cię dobra oferta wypraw w góry, zajrzyj na www.exploruj.pl.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym pewne i dobrze opracowane wycieczki kierowane przez profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Planujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w analogicznych wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ogromnych umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym realizację marzeń oraz poznanie swoich reakcji w trudnych okolicznościach. Firma zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników znających naturę górskiego terenu, ale również chętnie dzielących się posiadanym doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Post Author: