Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Jeśli chcesz zamówić przekładnie planetarne, koniecznie wejdź na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze użycie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych oraz motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z najwyższej klasy surowców przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec oraz Bodine Electric Company.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Post Author: