Co znajduje się w ofercie polskiego producenta blachodachówek?

Co znajduje się w ofercie polskiego producenta blachodachówek?

Więcej o pokryciach dachowych na www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy ponownie wypierają z rynku zakładane przez dekady tradycyjne dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele zalet tych pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one dobrym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla deweloperów.

Prosty montaż i opcja dopasowania do dowolnej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z wielu przyczyn. Przede wszystkim ważą znacznie mniej niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę więźby dachowej, ale także ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich równe rozłożenie pochłania przeważnie o wiele więcej godzin. Kolejną istotnym atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do właściwie każdej, nawet dość wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez przeszkód wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe bardzo dobrze się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starych obiektów, zwłaszcza, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się też większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń – preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blach dachowych

Żeby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się duży asortyment paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach tego producenta, zlokalizowanych na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na powstawanie porysowań, rdzewienie, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, dlatego nie licząc własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych producentów.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: