Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Na barteksitarski.pl znajdziesz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie projekty domów drewnianych nowoczesnych.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Innowacyjna budowa sprawia, że takie budynki nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna posiadłość

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Klienci chętnie decydują się na zaprojektowanie takich domów, gdyż posiadają one mnóstwo walorów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Odpadają także czynności związane z tynkowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To kompozycja innowacji z górskim klimatem. Z jednej strony zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom gwarantują komfort taki sam jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane nowoczesne to budynki wykonane z surowca naturalnego, co powoduje, że w środku panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na alergie odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Dodatkowym walorem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu powierzchnia użytkowa nieruchomości jest większa. Domy drewniane można budować także w zimie, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym ekipom.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Post Author: