Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Projektowanie wnętrz Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: