Funkcjonalne i eleganckie designerskie meble marki Noti

Funkcjonalne i eleganckie designerskie meble marki Noti

Chcesz kupić wyjątkowe meble Poznań? Odwiedź tę stronę.

Aranżując wnętrza, czy to w nowym domu czy po odświeżeniu mieszkania, staramy się zagospodarować jego przestrzeń funkcjonalnie i nowocześnie. Zarazem chcemy, żeby pomieszczenia manifestowały naszą indywidualność, a to często jest niemożliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli wykonywane na masową skalę przez popularnych na całym świecie producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest znacznie większy aniżeli myślimy. Polacy również mogą się pochwalić eleganckimi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti – wytrzymałe i wygodne

Noti to producent mebli, aktywny na polskim rynku już od ponad dekady i od początku skupia się na tym, żeby projektowane przez niego meble były wygodne, proste, a równocześnie szykowne i, co najważniejsze, aby cechowały się wytrzymałością. Marka współpracuje z uznanymi krajowymi projektantami, którzy tworzą swoje projekty z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, aby zawsze spełniały one pragnienia użytkownika. Charakterystyczną zaletą mebli marki Noti jest to, iż znakomicie pasują zarówno do przestrzeni biurowych oraz firmowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti wytwarzane są ręcznie z najlepszych materiałów, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o środowisko, m.in. poprzez zastosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – projektując pomieszczenie użyj konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, będące ciekawą interpretacją postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą służyć siedziska z kolekcji Termo czy Rollo lub sofy z kolekcji Bouli. Na stronie producenta znajduje się konfigurator, w którym można zobaczyć wszystkie warianty mebli z konkretnej kolekcji i dobrać te współgrające z koncepcją danego pomieszczenia. Designerskie meble tego producenta można zobaczyć w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Oprócz tego meble Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Kielcach, w Lublinie i w Łodzi.

Pochodzenie zdjęcia – noti.pl

Lokalizacja firmy:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]

Post Author: