Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Więcej szczegółów o Flobo - automatycznej obsłudze należności.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z usługą mass collect

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niezmiernie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to użyteczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, wobec tego świetnie sprawdzi się w uczelniach prywatnych lub językowych, a więc tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się także hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Post Author: