Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Na lastrada.pl/catering-eventowy/ dowiesz się, jak zamówić catering na imprezy.

Okres wakacyjny obfituje w niesłychanie modne ostatnio imprezy plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego dnia w rozmaitych punktach w Polsce organizowane są bankiety, benefisy albo konferencje. Wszystkie te eventy potrzebują należytej oprawy, której integralnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i smakowity catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – postaw na profesjonalizm

Masz zabukowaną salę bankietową albo zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik? To wspaniale!! Teraz powinieneś postarać się o to, by uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia smakowitych przekąsek, trunków oraz ciepłych posiłków. Miej na uwadze, że na czas istotnych bankietów w złym tonie jest postawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku i oczekiwać, że zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Istotna jest jakość oprawy – odpowiedni rozkład stołów, szykowne ozdoby, ale też poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia zapewne będą też pod wrażeniem, jeśli posiłki będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach, a potrawy będą serwować im doświadczeni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezy?

Atutem zlecenia usługi cateringu na imprezę jest z pewnością to, iż zatrudniony zespół nie tylko przyrządzi doskonałe dania, ale także drobiazgowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski zostaną przywiezione w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie bankietu. Na życzenie klienta, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, by doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali oferty zasugeruje ona, które dania, napoje i zakąski idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: