Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Dalsze informacje o cateringu na wesela.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak wesela, komunie lub chrzciny, od wielu już lat nie są już organizowane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższych krewnych i znajomych. Współcześnie są to przyjęcia, w których uczestniczy często blisko sto osób. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości sama wymyślić menu, a potem naszykować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Dlaczego opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizacja wesela to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na dobór wystroju sali, sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zamówienia odpowiedniej ilości przekąsek i trunków serwowanych w trakcie zabawy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni przecież liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i wspaniale udekorowane, potrawy będą wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie serwować gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, gotowych na obsługę imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering na wesela – dania pasujące do estetyki przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, tak w przedmiocie aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe na ogół posiadają przygotowane uprzednio menu proponowanych dań głównych, napojów i zakąsek zgodnych z stylistyką wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może więc sam skompilować menu z proponowanych potraw. Wypada jednakże zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na życzenie klienta są gotowe przygotować niecodzienne kompozycje dań.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: