Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Na lastrada.pl zlecisz catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz celebrować ją wraz z krewnymi i znajomymi. Niestety jest to liczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też poczęstować je pysznymi posiłkami i napojami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, lecz przy dużej liczbie biesiadników trudno jest znaleźć na to czas. Co więcej to twoja uroczystość i chcesz się na niej wyśmienicie bawić, a nie kryć się w kuchni lub udawać kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie poczęstunku na rodzinne wydarzenia polecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wspaniale prezentujące się menu na zamówienie

Gdy wymienia się usługę cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o spotkaniach firmowych lub cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy faktycznie znacznej liczbie uczestników rozpatrywała ona opcję skorzystania z zewnętrznego wsparcia w tym obszarze. Tym bardziej, że na początku firmy cateringowe nie zapewniały obsługi małych rodzinnych spotkań, a czasami nawet tych dużych, jeżeli nie łączyło się to z rezerwacją sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy zechcemy zorganizować event w swoim mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce wspaniale prezentujące się dania.

Catering okolicznościowy – menu na komunie, chrzciny oraz półmetki

Catering okolicznościowy jest usługą zamawianą na dowolne rodzinne wydarzenie (lecz nie tylko!). Profesjonalni szefowie kuchni bez problemu opracują menu współbrzmiące ze stylem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na chrzciny, na urodziny czy na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje też obsługę studniówek, komersów i półmetków. Szukając firmy świadczącej taką usługę warto zdecydować się na taką, która potrafi zaadaptować menu do wymagań i możliwości finansowych osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć event, m.in. oferując pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: