Czy warto zainwestować w wirtualny spacer Google Maps?

Czy warto zainwestować w wirtualny spacer Google Maps?

Uzyskaj więcej informacji o wirtualnym spacerze VR.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie znaczący punkt reklamy marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby wśród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych marek, firm bądź ofert. Jakkolwiek sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by wyprzedzić konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka kolejnych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma odpowiedniej prezentacji firmy, wszelkich aktualnych informacji, adresu www naszej strony internetowej i dodanie estetycznych zdjęć. Istnieje także inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość lub biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak mało firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma wiele zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: