Doradztwo w przetargach

Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma kierunek kompleksowy i mieści niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego i ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego należałoby zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są doskonale przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają również ogromne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz radą na każdym etapie działania przetargowego.

Lokalizacja firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]

Post Author: