Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

Tutaj uzyskasz więcej informacji o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Jedziesz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu czy autobusie.

Parking długoterminowy – dlaczego warto korzystać takiej oferty?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – szybko i bez trudności, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Innym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: