Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Organizacja przyjęć - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również przyjęcia z okazji 18-tych urodzin, komunie czy chrzty. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie stosownego do okazji lokalu.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na imprezę okolicznościowej?

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka bądź urodziny, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których dużą grupę gości stanowią dzieci, między innymi ceremonie chrztu czy komunie, poleca się urządzać w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znudzą się tak szybko świętowaniem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski oferowane gościom też wypada dobrać do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskim stylu

Znalezienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest całkiem proste, jednak rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się tu komunie, chrzty i – oczywiście – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których komfortowo można pomieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli zabawa ma być urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co ważne, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia posiłków, poprzez rozstawienie i przystrojenie stołów, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: