Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Szukasz szczegółowych informacji o aktualnej ofercie finger food cateringu? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Przygotowanie nawet dużego przyjęcia nie jest kłopotem, jeśli mamy pod dostatkiem czasu na zakupy potrzebnych napojów i produktów oraz następnie samodzielne przyrządzanie z nich pysznych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, że powinno się zaniechać uczczenia istotnej rocznicy. W takiej sytuacji można zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – umożliw gościom prowadzić luźną rozmowę

Catering kanapkowy, określany również jako finger food catering, to usługa kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, jakkolwiek decydują się na nią coraz częściej także rozmaite instytucje i osoby prywatne szykujące ekskluzywne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w potrawy w wariancie finger food, a więc drobne przekąski, które można zjeść stojąc i bez potrzeby użycia sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerza – to dosłownie zakąska na “jeden kęs”. Finger food to na ogół tartoletki warzywne i owocowe, roladki albo kanapki. Ten typ cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie zależy nam na bliskim kontakcie gości. Umożliwia on uczestniczenie w swobodnych pogawędkach i jednocześnie nie sprowadza kontaktu tylko do gości siedzących przy wspólnym stoliku.

Catering kanapkowy – tańszy niż wyszukane kolacje

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie organizacji cateringu z przekąskami zewnętrznemu podmiotowi. Przede wszystkim w ten sposób rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Zakąski oraz chłodne i gorące napoje leżą na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy chcą. Jest to ogromnie przydatne głównie w mniejszych wnętrzach, w których rozstawienie właściwej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering finger food momentalnie sprawia również, iż event ma mniej formalny, bardziej wyluzowany nastrój. Warto podkreślić, iż menu z małych przekąsek jest przeważnie tańsze niż wyrafinowane obiady, a dodatkowo zapewnia więcej opcji dostosowania ich do tendencji żywieniowych gości eventu. Co najistotniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to nierzadko bywało główną przeszkodą przy urządzaniu imprez w siedzibach firm.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: