Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Dalsze informacje o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie.

Ślub i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy zechcą urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten ważny dzień w najlepszych warunkach.

Sala weselna – jak wybrać?

Wybierając salę na wesele narzeczeni powinna uwzględnić parę bardzo ważnych czynników. Na wstępie musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeżeli na wesele poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym województwie, trzeba szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, ułożenie menu i przystrojenie stołów. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie ślubne ze zniewalającą oprawą

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad stu gości. Wesele można zorganizować także w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez problemu ok. 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: