opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Opieka nad grobami

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zająć – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą zostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławek oraz pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie należy opłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu usług – gdy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z kosztem około czterystu PLN rocznie. Warto też zaznaczyć, że koszty zależne są także od gabarytów nagrobków, a najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Post Author: