Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking Balice Kraków - sprawdź kompletną ofertę.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić auto na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: