panoramy sferyczne

Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Panoramy sferyczne to niezwykle atrakcyjna i nowoczesna forma przedstawiania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy przedsiębiorstw. Głównie widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale również natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak zatem możesz wykorzystać zdjęcia panoramiczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Zalecenia prezentujemy w dalszej części artykułu.

Czym są zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod różnymi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii wywołuje doznanie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość odwiedzenia nieruchomości, budynku bądź lokalu poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju tworzy się z pomocą dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla odbiorców jedyne co odróżnia je od zwykłych zdjęć cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności manipulacja nim w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealna metoda na wyróżnianie własnego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości przedstawienia wnętrza biura, hostelu albo lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej intrygująca i pomaga wnikliwie zapoznać się z danym miejscem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do usług przez nas świadczonych, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku szczególnie jeśli prowadzimy działalność, która bazuje na odpowiednio wyposażonych pomieszczeniach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy pokazać naszym klientom biuro, w którym pracujemy czy też nakłonić zainteresowane osoby, by odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Przygotowanie zdjęć 360 stopni na Facebooka zleć profesjonaliście!

Przygotowanie zdjęcia 360 stopni, choć w teorii jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, niemniej jednak do celów biznesowych warto wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również trudno dostępna ani droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów zalecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. Na spisie tym wymienieni są tylko Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: