Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Skieruj się w to miejsce i dowiedz się, komu zlecić pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort użycia go do wyszperania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, iż każda marka pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie zagwarantuje, że klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, funkcjonujących tylko w określonym województwie albo nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie czy też w Gdańsku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla niewielkich podmiotów

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, np. “sklep z oponami kraków”, “depilacja brwi kraków” czy “restauracja indyjska kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych firm na zademonstrowanie swoich usług docelowym klientom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. przez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron www od ponad dekady. W trakcie tego okresu gruntownie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i tym samym trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie uaktualnienie treści, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Post Author: