Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering do firm.

Ważne rozmowy biznesowe, konferencja czy warsztaty – każda pokaźniejsza firma na pewno kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania takiego eventu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli organizowane spotkanie przyciągnie spore tłumy, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – na czym polega taka usługa?

Szkolenia i sympozja biznesowe to eventy trwające z reguły po 6-8 godzin, częstokroć nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich uczestnicy dostają dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są maksymalnie dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie dużego obiadu w okolicznej kafeterii. Dlatego konieczne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również zanieść na salę prelekcji. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o pobrudzenie dłoni i koszuli. Oferta cateringu firmowego obejmuje też dostarczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Czemu opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest bardzo potrzebna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Poza tym jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze zagadnień roztrząsanych na szkoleniu. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych sympozjów lub płatnych kursów nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, jedząc kupione po drodze w na stacji benzynowej czy też przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podniesie więc wagę spotkania i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę gości.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: