Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Poznaj więcej szczegółów o wdrożeniach WooCommerce na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Planujesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Dlaczego warto założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że natychmiast opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, posiada wiele zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy odbiorców. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek rozrasta się również funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować klientom wykonanie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem DotPay.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy danych sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) oraz podpięcia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – ekspert zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi oraz wykorzystanie wyłącznie przetestowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece stworzą też blog, na którym łatwo można informować klientów o promocjach oraz nowościach albo publikować opinie i różne porady odnośnie oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Post Author: