Wybór kasku na motor

Wybór kasku na motor

Dalsze informacje o kaskami motocyklowymi.

Nie ma znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to przymusowy składnik garderoby każdego motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motor / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to świetna marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane kolosalnej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są niesłychanie lekkie, a zarazem niezwykle wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Lokalizacja firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Post Author: