Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Zobacz, gdzie zamówić balon do wina

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: