Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Jeśli potrzebujesz blachy na rąbek stojący, koniecznie sprawdź https://www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Przybliżamy panele dachowe na rąbek i sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – plusy i zastosowanie

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, gdyż wspaniale godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentującą się oraz mocną blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest rekonstrukcja paneli dachowych, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek są dostarczane na teren budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i bez większych komplikacji. Tego typu pokrycie dachowe bardzo dobrze pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego czy dworkowego), a przy tym jest wytrzymałe oraz niepodatne na rdzę.

Blachy na rąbek stojący – zredukuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem zastosowanej technologii oraz trwałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną powłoką zapewniającą osłonę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. woda czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają też obniżyć wydatki związane z budową – bez wątpienia ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec bezpośrednio w sklepach firmowych.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: