Blachy trapezowe dachowe – tanie i wytrzymałe na korozje

Blachy trapezowe dachowe – tanie i wytrzymałe na korozje

Zamów blachę trapezową na www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe tworzą mocne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe dachowe – ekonomiczne i wytrzymałe pokrycie

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony również ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych względów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapez będzie również perfekcyjnie prezentować się jako wykończenie hal magazynowych, wiat albo obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową należy zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: