Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Jeśli chcesz kupić boxy dachowe w Krakowie, koniecznie wejdź na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, rdzę czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być dostosowany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – nieskomplikowany montaż

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Lokalizacja firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Post Author: