Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Więcej o czaprakach na http://bit.ly/2LZ7P6V

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – zastosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają zwierzęciu komfort, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyprodukowane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja daje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: