Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Dalsze informacje o bryczesach.

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, dużych pokładów cierpliwości i wielu wyrzeczeń, ale też odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Chcesz nabyć wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Dobrze uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a jednocześnie nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak kupić najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wytwarzany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych materiałów dających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący też łydki i uda, lub kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one być wyposażone w warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort termiczny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – liczne kieszonki czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: