Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Z aktualnym asortymentem hurtowni słoików zapoznasz się na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż sporą częścią rynku towarów spożywczych rządzą ogromne marki, jest to też sektor, w którym idealnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, pysznym lub niszowym wyrobem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być zabezpieczona tak, by artykuł jak najdłużej zachował świeżość, a zatem najlepiej w słoiki oraz butelki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie – czy warto?

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo smalec kanapkowy, dżemy albo soki, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie będzie więc dla niego jednocześnie formą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zazwyczaj można spodziewać się znacznego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików i butelek. Dzięki temu też otrzyma je szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co kupimy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (świetne do rozlewania soków, wina bądź piwa) i słoiczki. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1700, a nawet 2700 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą także odebrać kupiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z słoikami bądź butelkami w hurcie można dodatkowo zamówić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: