etykiety na bimber, etykiety weselne

Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Tradycja ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znana jest od setek lat i od samego jej źródła najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na urodziny, Sylwestra lub ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – butelka alkoholu jako nietuzinkowy upominek od Państwa Młodych

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale również coraz częściej nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może również stać się w cenną pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o imionach nowożeńców, miejscu i dacie wesela lub wyrazy podziękowania. Etykiety na butelki można zamówić w najrozmaitszych wzorach i kolorystyce, więc bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu imieninowym.

Spersonalizowane etykiety na bimber – ozdób swoje przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można dekorować flaszki z domowej piwniczki. Jeśli na własną rękę robisz soki, nalewki bądź wina, a następnie dajesz je rodzinie albo znajomym przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę każdej butelki. Oprócz tego flaszki można także oznaczać używając różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: