Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Jeśli potrzebujesz ochronnej przyłbicy, odwiedź ten adres

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, pod każdym względem odmienił nasze życie i kontakty społeczne. Reguły dystansu społecznego narzucają obowiązek korzystania ze rozmaitych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do supermarketu bądź restauracji, gdzie najczęściej spotykamy większą grupę ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeśli mamy kłopoty z oddychaniem w typowej maseczce z bawełny?

Komfortowa maseczka wielorazowa w postaci ochronnej przyłbicy

Osoby, które uważają ochronne maseczki z materiału za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, mogą zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w jednakowym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi plusami są wygoda, trwałość i zaledwie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z tworzyw, za sprawą których może być używana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (do trzydziestu razy!) za pomocą mydła.

Kto powinien nosić wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, kto dba o ochronę, ale i komfort. Osoby starsze, mające problemy z oddychaniem, mające ukończony 60 rok życia bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą zakładać ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie drażni. Ludzie młodzi zapewne uznają za zaletę też to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: