Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Chcesz nabyć części zamienne Renault? Sprawdź france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Post Author: