słoiki z kranikiem, słoik z kranem

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, lemoniad, soków oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: