Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Chcesz nabyć derkę? Koniecznie odwiedź ten adres.

Derka specjalne nakrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny, a także osłonę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj kupić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również gwarantują koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: