Typy sztucznych rzęs – jakie wybrać?

Typy sztucznych rzęs – jakie wybrać?

Dowiedz się, gdzie zamówić sztuczne rzęsy.

Długie i gęste rzęsy to najlepsza wizytówka kobiety. Współcześnie także te, którym natura pożałowała wyrazistej oprawy oczu, mogą zachwycać zniewalającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z jakich materiałów są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Przedłużane rzęsy – z poliestru, a może z futra norek?

Przedłużane rzęsy to nieskomplikowana i pewna metoda na perfekcyjne zwieńczenie makijażu. Pragniesz uzupełnić kosmetyczkę o wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długoterminowe i zapierające dech efekty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy na pasku lub w formie kępek. W pierwszym przypadku wystarczy przylepić cały pasek do powieki górnej nieco ponad linią naturalnych rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach umożliwiają z kolei idealne zagęszczenie włosków, ale można je wykorzystać jedynie na zewnętrznych partiach powiek. Dostępne w sprzedaży warianty rzęs są wytwarzane z wysokiej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru, ale również z naturalnych surowców, jak np. proteiny jedwabiu, wyjaławiane ludzkie włosy lub włosie pozyskane z norek syberyjskich. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Przedłużane muszą być lekkie, żeby nie przeciążać powieki i dawać wysoki maksymalną wygodę, a jednocześnie łatwe aplikacji i wyjątkowo trwałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku wspaniale sprawdzające się na szykownych imprezach. Masz już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich aplikacji niezbędne są dodatkowe przybory – pęseta, a także hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji uczuleniowej. Po usunięciu sztucznych rzęs, skórę zaleca się posmarować odżywką wzmacniającą prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Post Author: