Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Więcej w temacie Tchibo kapsułki na http://tinyurl.com/w4b7j9s.

Technika zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad czterdzieści lat temu i pomału pozyskiwała sobie nowych miłośników. Ten praktyczny proces umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości bardzo nieskomplikowaną metodą – trzeba dolać wodę do pojemnika w ekspresie, umieścić kapsułkę z kawą w dedykowanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z cieszących się największą popularnością na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę od jednego wytwórcy. Kwestia ta dotyczyła wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest w sprzedaży – również w naszym kraju – sporo ich substytutów. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten stworzył linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak jej naparu jest unikatowy, gdyż uformowało go mnóstwo różnych składników, między innymi konkretne warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Łączenie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem zabija ich unikalne nuty smakowe. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Kolumbii i Etiopii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są nuty kakaowe, czekoladowe oraz kwiatowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w biurach lub pensjonatach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna – przeważnie mieści się w widełkach 1,20-1,60 zł. Znaczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany na stołówkach w biurze bądź w kafejkach na mieście. niebanalne wzornictwo i rozsądne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych kuchniach. Przy użyciu ich będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie zaserwujemy znajomym wysokiej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, nie lękając się o gigantyczne koszty. Jeśli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się uprzednio czy będą nadawać się do naszego urządzenia.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Post Author: