Pieczywo

Pieczywo

Zamów pieczywo Kraków na www.piekarniapochopien.com/wyroby-piekarnicze.html.

Pieczywo to podstawa diety człowieka w naszej tradycji. Wyrabiane jest z soli, mąki, wody, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego albo drożdży) i wszelakich dodatków ulepszających smak wypieków, jak przykładowo: słonecznik, mak lub sezam.

Dlaczego warto spożywać pieczywo?

Pieczywo to jedzenie niezwykle bogate w wiele różnorodnych składników odżywczych i energetycznych, potrzebnych do prawidłowego działania organizmu człowieka. W jego składzie widnieją głównie białka, węglowodany i aminokwasy. Równocześnie należy wspomnieć o błonniku oraz wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera ciemny, wieloziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej nabywać pieczywo w tradycyjnych zakładach piekarskich. Wyłącznie wtedy ma się pewność, że spożywane produkty długo będą świeże.
Ze znakomitych wypieków i niezwykłej dbałości o klienta słyną przede wszystkim piekarnie krakowskie, cieszące się wielkim zaufaniem kupujących. Sprzedawany w nich chleb przyrządzany jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją najwyższej jakości użytych składników i wyśmienitego smaku.

Lokalizacja firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]

Post Author: